Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

IM Fit - Profesjonalny trening z trenerem personalnym

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 20.06.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness jesteśmy w stanie zapewnić naszym użytkownikom szeroki zakres ćwiczeń przygotowanych zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych jak też zaawansowanych przez nasz zespół doświadczonych oraz wykwalifikowanych instruktorów. Wszystkie ćwiczenia w naszym klubie odbywają się w komfortowych warunkach w przestronnych salach treningowych. Posiadamy również nowoczesną siłownię, która składa się z wysokiej jakości urządzeń pochodzących od renomowanych producentów.
Więcej o firmie: Fitness, Siłownia, Trener personalny

Trener personalny

W ofercie naszego klubu działającego na terenie Łodzi zapewniamy naszym klientom szeroki zestaw różnorodnych zestawów ćwiczeń. Zapewniamy doskonałe warunki do uprawiania zarówno różnych ćwiczeń fitness jak też posiadamy nowoczesną siłownię. Przestronne sale gwarantują komfort realizowania poszczególnych ćwiczeń. 

Oferujemy zarówno trening w ramach grup, które są tworzone na podstawie wieku, kondycji, predyspozycji poszczególnych osób, jak też indywidualne programy do trenowania. 

W naszym klubie pracuje zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych trenerów personalnych, którzy są w stanie zapewnić naszym klientom między innymi przygotowania zestawów ćwiczeń dopasowanych do efektów, które chce uzyskać dana osoba.

Oferta - Trener personalny Łódź

Jednocześnie nasz trener personalny kontroluje wykonywanie poszczególnych ćwiczeń, choćby w zakresie techniki wykonywania ćwiczenia. Jesteśmy w stanie również zapewnić przygotowanie indywidualnie dopasowanych programów żywieniowych, co pozwala na szybsze zrzucenie wagi, uzyskanie masy mięśniowej.

Podobne firmy

Strona Emapa

Emapa

Dodano: 17.03.2014
Firmy takie jak Emapa, które przede wszystkim  mają duże doświadczenie w tym co robią, mogą pochwalić się niezwykle dużą ilością za dowolnych z ich usług klientów. Emapa zajmuje...
Więcej o firmie: Mapa Polski, Mapa, Mapa internetowa
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 29.12.2017
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników uprawiających muay thai i mma. W naszym sklepie pasjonaci mieszanych sztuk walki znajdą dla siebie efektowne koszulki, ale...
Więcej o firmie: Spodenki MMA, Sklep MMA
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 16.06.2014

Hotel Astor oferuje pokoje do wynajęcia. W ofercie ma również apartamenty. To obiekt oferujący swoje usługi w Jastrzębiej Górze, 100 metrów od piaszczystej, gorącej plaży. Ofertę stanowi...

Strona Zasada Rowery

Zasada Rowery

Dodano: 01.02.2014

Zasada Bikes jest czołowym producentem rowerów i części rowerowych, jest to nowoczesna firma, zmieniająca się przez lata. Wykorzystanie nowoczesnych technologii, wsłuchanie się w potrzeby...

Udane rodzinne wakacje

Zapoznaj się z głównymi elementami, mającymi wpływ na udane, rodzinne wakacje. Znajdź odpowiedni hotel oraz zaplanuj czas swoim dzieciom, dostarczając im jednocześnie wiele radości i udanych, wakacyjnych wspomnień!

więcej

Morze dobrą alternatywą dla gór

Udany, rodzinny wyjazd z pewnością musi być dobrze zorganizowany. Należy do tego także wybór odpowiedniego miejsca, przeznaczonego na wypoczynek. Przeczytaj w artykule jakie atrakcje czekają twoją rodzinę nad Morzem Bałtyckim!

więcej