Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Siłownia w klubie sportowym ImFit

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 20.06.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness jesteśmy w stanie zapewnić naszym użytkownikom szeroki zakres ćwiczeń przygotowanych zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych jak też zaawansowanych przez nasz zespół doświadczonych oraz wykwalifikowanych instruktorów. Wszystkie ćwiczenia w naszym klubie odbywają się w komfortowych warunkach w przestronnych salach treningowych. Posiadamy również nowoczesną siłownię, która składa się z wysokiej jakości urządzeń pochodzących od renomowanych producentów.
Więcej o firmie: Fitness, Siłownia, Trener personalny

Siłownia

W ofercie naszego klubu zapewniamy doskonałe warunki do uprawiania fitness jak też sportów siłowych. W naszej siłowni posiadamy kompleksowe wyposażenie, które pozwala na realizowanie ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe. Nowoczesny sprzęt pozwala na wygodne oraz bezpieczne realizowanie intensywnego treningu. 

Odpowiednia ilość urządzeń zapewnia oszczędność czasu podczas realizowania ćwiczeń. 

Siłownia ImFit zapewnia również wsparcie ze strony wykwalifikowanych oraz doświadczonych instruktorów, którzy gwarantują wsparcie zarówno przy realizowaniu ćwiczeń, jak też fachowe porady dotyczące dietetyki. Instruktorzy są w stanie zapewnić również przygotowane indywidualnych zestawów ćwiczeń, które mogą być dostosowane, choćby do wieku naszych klientów, płci czy zaawansowania w treningu. 

Jednocześnie doświadczenie naszych instruktorów pozwala im również zapewnić wsparcie przy nauce właściwej techniki wykonywania ćwiczeń, co przekłada się na jakość realizowanego treningu a co za tym idzie na skuteczność treningu.

Podobne firmy

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 29.12.2017
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników uprawiających muay thai i mma. W naszym sklepie pasjonaci mieszanych sztuk walki znajdą dla siebie efektowne koszulki, ale...
Więcej o firmie: Spodenki MMA, Sklep MMA
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 16.06.2014

Hotel Astor oferuje pokoje do wynajęcia. W ofercie ma również apartamenty. To obiekt oferujący swoje usługi w Jastrzębiej Górze, 100 metrów od piaszczystej, gorącej plaży. Ofertę stanowi...

Strona Emapa

Emapa

Dodano: 17.03.2014
Firmy takie jak Emapa, które przede wszystkim  mają duże doświadczenie w tym co robią, mogą pochwalić się niezwykle dużą ilością za dowolnych z ich usług klientów. Emapa zajmuje...
Więcej o firmie: Mapa Polski, Mapa, Mapa internetowa
Strona Zasada Rowery

Zasada Rowery

Dodano: 01.02.2014

Zasada Bikes jest czołowym producentem rowerów i części rowerowych, jest to nowoczesna firma, zmieniająca się przez lata. Wykorzystanie nowoczesnych technologii, wsłuchanie się w potrzeby...

Morze dobrą alternatywą dla gór

Udany, rodzinny wyjazd z pewnością musi być dobrze zorganizowany. Należy do tego także wybór odpowiedniego miejsca, przeznaczonego na wypoczynek. Przeczytaj w artykule jakie atrakcje czekają twoją rodzinę nad Morzem Bałtyckim!

więcej

Udane rodzinne wakacje

Zapoznaj się z głównymi elementami, mającymi wpływ na udane, rodzinne wakacje. Znajdź odpowiedni hotel oraz zaplanuj czas swoim dzieciom, dostarczając im jednocześnie wiele radości i udanych, wakacyjnych wspomnień!

więcej