Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Zajęcia fitness w klubie ImFit - Łódź

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 20.06.2015
W ramach oferty naszego klubu fitness jesteśmy w stanie zapewnić naszym użytkownikom szeroki zakres ćwiczeń przygotowanych zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych jak też zaawansowanych przez nasz zespół doświadczonych oraz wykwalifikowanych instruktorów. Wszystkie ćwiczenia w naszym klubie odbywają się w komfortowych warunkach w przestronnych salach treningowych. Posiadamy również nowoczesną siłownię, która składa się z wysokiej jakości urządzeń pochodzących od renomowanych producentów.
Więcej o firmie: Fitness, Siłownia, Trener personalny

Fitness

Działamy na terenie Łodzi, gdzie naszym klientom zapewniamy doskonałe warunki do uprawiania fitness. Nasz klub fitness posiada również rozbudowaną siłownię, gdzie oferujemy zarówno odpowiednio dużą ilość miejsca do treningu, jak też kompleksowe wyposażenie. Nowoczesne urządzenia gwarantują wygodę podczas realizowania ćwiczeń a jednocześnie zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas nawet intensywnego treningu. 

W siłowni Im Fit realizujemy wiele zestawów ćwiczeń kierowanych dla seniorów, osób chcących nauczyć się tańca, przyszłych matek. Posiadamy również zestawy ćwiczeń przygotowane specjalnie dla osób chcących stracić kilogramy, uzyskać określony wygląd sylwetki, wymodelować ciało czy uzyskać zwiększoną wydolność oraz kondycję. Wszystkie ćwiczenia w naszym klubie wykonywane są pod okiem doświadczonych instruktorów. 

Oferujemy również możliwość przygotowania indywidualnych zestawów treningowych, w tym opartych na specjalnie skonstruowanych programach dietetycznych, co pozwala na uzyskanie większej skuteczności treningu.

Podobne firmy

Strona Zasada Rowery

Zasada Rowery

Dodano: 01.02.2014

Zasada Bikes jest czołowym producentem rowerów i części rowerowych, jest to nowoczesna firma, zmieniająca się przez lata. Wykorzystanie nowoczesnych technologii, wsłuchanie się w potrzeby...

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 16.06.2014

Hotel Astor oferuje pokoje do wynajęcia. W ofercie ma również apartamenty. To obiekt oferujący swoje usługi w Jastrzębiej Górze, 100 metrów od piaszczystej, gorącej plaży. Ofertę stanowi...

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 29.12.2017
Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dla zawodników uprawiających muay thai i mma. W naszym sklepie pasjonaci mieszanych sztuk walki znajdą dla siebie efektowne koszulki, ale...
Więcej o firmie: Spodenki MMA, Sklep MMA
Strona Emapa

Emapa

Dodano: 17.03.2014
Firmy takie jak Emapa, które przede wszystkim  mają duże doświadczenie w tym co robią, mogą pochwalić się niezwykle dużą ilością za dowolnych z ich usług klientów. Emapa zajmuje...
Więcej o firmie: Mapa Polski, Mapa, Mapa internetowa

Morze dobrą alternatywą dla gór

Udany, rodzinny wyjazd z pewnością musi być dobrze zorganizowany. Należy do tego także wybór odpowiedniego miejsca, przeznaczonego na wypoczynek. Przeczytaj w artykule jakie atrakcje czekają twoją rodzinę nad Morzem Bałtyckim!

więcej

Udane rodzinne wakacje

Zapoznaj się z głównymi elementami, mającymi wpływ na udane, rodzinne wakacje. Znajdź odpowiedni hotel oraz zaplanuj czas swoim dzieciom, dostarczając im jednocześnie wiele radości i udanych, wakacyjnych wspomnień!

więcej